Przejdź do treści

Technologia regeneracji, na czym pracujemy.

Czyszczenie wszystkich filtrów DPF realizujemy w myjce MDM-1B , która jest produktowana w naszym zakładzie. 

Opis działania 

Nasza myjka do czyszczenia filtrów cząstek stałych (DPF), charakteryzuje się praniem w technologii dwustronnej 2HYDRO. Technologia pozwala na regenerację filtra DPF w 99,99%. Metoda ta jest sprawdzona oraz wykorzystywana przez nas od ponad 2ch lat. Jest to również najskuteczniejsza metoda czyszczenia na rynku, porównując ją z technologiami stosowanymi przez konkurencję jest ona 2 razy skuteczniejsza!

2HYDRO – jest technologią prania dwustronnego opracowana przez naszą firmę. Po latach prób oraz wykorzystania naszego doświadczenia udało nam się stworzyć najskuteczniejszą metodę czyszczenia dostępną na rynku. Polega ona na sekwencyjnym zwiększaniu ciśnienia powietrza oraz przepuszczaniu go razem z wodą przez filtr co pobudza zanieczyszczenia w celu łatwiejszego oraz skuteczniejszego pozbycia się ich z filtra.

Proces czyszczenia

1.Sprawdzanie monolitu czy nie jest uszkodzony.
2. Test przepustowości , mierzony w mbar.
3. Montaż filtra do myjki za pomoca przystawek. 
4. Umieszczenie filtra w komorze prania. 
5. Pranie wstępne i własciwe.
6. Przedmuch , ponowne pranie.
7. Suszenie i sprzwdzanie przepustowości filtra.
8. Czysczenie filtra z zewnątrz, drukowanie protokołu z przeprowadzonego prania. 
9. Dostawa lub wysyłka do klienta. 

O nas 

Nasza firma działa w branży motoryzacyjnej od 30 lat , zajmujemy się regeneracją wtryskiwaczy do silników diesla , regeneracją filtrów DPF, regeneracją Turbosprężarek. Jesteśmy też producentem myjek do czyszczenia filtrów DPF i myjek warsztatowych.

Odbiór DPF w Twoim warsztacie 

Zadzwoń do nas i umów się na odbiór filtra DPF w twoim warsztacie samochodowym. Nasza firma odbierze i dostarczy filtr DPF.

DKSOFT TECHNOLOGY Katarzyna Bryniarska

41-407 Imielin , ul.Dunikowskiego 13a 

NIP 646-251-14-94 

TEL.  666 623 669